Yüksek Güvenlik Çit

Yüksek Güvenlik Çit


Yüksek güvenlik çitleri adından anlaşılacağı üzere yüksek güvenlikle korunması gereken bölgeler için tercih edilmektedir. Bu çitler genellikle askeri alanlarda çok sık tercih edilir. Diğer çitlere göre yüksek güvenlik çit daha sık panellere sahiptir. Bu şekilde güvenlik üst seviyeye getirilir. Bu tarz yüksek güvenlik çitlere hava alanlarında sık sık rastlarsınız. Yüksek güvenlik çitlerin en önemli özelliği olası bir saldırıyı önlemektir. Panellerin arasındaki boşlukların çok az olması olası bir kurşunlu saldırıda kurşunun deliklerden geçmesini önler. Bu aralıklar sayesinde panellere herhangi birinin de tırmanması mümkün değildir. Diğer bir yandan bu panellerin arasındaki boşlukların az olması demir makası kullanımını da engeller. Kimse demir makası kullanarak bu demirleri kesemez.

 

Yüksek Güvenlik Çit Kullanımı

Yüksek güvenlikli çit uygulamaları genelde yüksek koruma gerektiren yerlerde kullanıldığı için çitler oldukça yüksek dayanıma sahiptir. Özellikle paslanmaz çelik malzeme kullanılır ve aynı şekilde çitin boyanması için kullanılan elektro statik boyada oksitlenmeyi önler. Bu yüzden yüksek güvenlik çit oldukça dayanımı yüksektir, uzun süreler boyunca kullanımında bir problem yaşanmaz. Bu sebepten dolayı da sınır bölgelerinde, depo alanlarında çok sık bu tellere rastlanmaktadır. Bu özel çitlerin panel aralarındaki boşlukları kendinizde tercih edebilirsiniz. Fakat yüksek derecede koruma alanı oluşturmak istiyorsanız mutlaka bu panel aralarındaki boşlukların çok sık olmasını istemelisiniz. Yüksek güvenlik çit panelleri arasındaki boşlukların sık olması ile bilinen bir koruma yöntemidir. Bu paneller üzerine farklı eklemeler yapılarak da koruma durumu arttırılabilir.

 

Yüksek Güvenlik Çit Kaplamaları

Yüksek güvenlik çit kaplamlarında genellikle PVC kullanılmaktadır. PVC koruması sayesinde yüksek güvenlik çit tüm hava koşullarına rağmen yüksek direnç gösterir. Kar ve yağmur gibi kötü hava koşullarında kesinlikle tellerde paslanma ve oksitlenme olmaz. Yüksek güvenlik çit üretimi oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak özel olarak yapılmaktadır. Yüksek güvenlik çit fiyatları da bu kaliteye göre değişmektedir. Yüksek çit kullanımını eviniz ve ya iş yeriniz için tercih edecekseniz diğer çit fiyatlarına göre yüksek güvenlik çitin fiyatı çok daha farklı olacaktır. Bu fiyat panellerin sıklığından kaynaklanır. 

Yüksek Güvenlik Çiti Boru / Profil Direk
Yükseklik Uzunluk Göz Aralığı Tel Çapı Ağırlık
1500
2000
2400
3000
2518
2210
12,7x76,2 4
34
44
47
59
Ebat Klips Yükseklik Ağırlık Kaplama
76x3
5
6
7
8
2000
2500
3000
3600
12
15
18
21,6
Sıcak daldırma galvaniz
TS 914-EN ISO 1461
Galvaniz üzeri polyester statik veya PVC boyalı
Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.