Servis Kapıları

Servis Kapıları


Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kapı sistemleri de artık çok daha güvenilirdir. Özellikle apartman ve daire kapılarında kullanılan kameralı sistemler sayesinde olası hırsızlıklar önlenir. Bu kapı sistemleri ile dışarında evinize kimin geldiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Acil aramalar özellikleri ile acil bir durumda hemen arama gerçekleştirebilirsiniz. Servis kapıları ise genellikle iç mekanlarda kullanılan oda kapılarıdır. Otellerde, evlerde sık sık bu kapılara rastlarsınız. Tuvaletler için ofisler için servis kapıları kullanılmaktadır. Servis kapıları özel olarak üretilir ve oldukça mukavemetli malzemeler kullanılmaktadır. Dayanımı çok yüksek olan bu kapıları uzun yıllar boyunca herhangi bir şekilde deformeye uğramadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Servis Kapıların Özellikleri

Servis kapıları klasik tek kanatlı olmak üzere ya da çift kanatlı olmak üzere üretilir. Genellikle tek kanatlı kapılar oda kapıları olarak tasarlanırken çift kanatlı kapılarda giriş kapıları olarak tasarlanmaktadır. Mekanlara estetik katmak için ve genelde barlarda çift kanatlı kapılar çok sık tercih edilmektedir. Bu kapılar herhangi bir panele ya da direk duvar üzerine rahatlıkla monte edilebilir. Monte edilirken herhangi bir şekilde duvara zarar verilmez.  Servis kapıları isteğe göre camlı olabilmektedir. Özellikle restoranlarda mutfak bölümünde bu kapılara sık sık rastlarsınız. Eğer çift kanatlı kapı tercihi ederseniz bu kapılar 180 derece açılma özelliğine sahiptirler. Yoğunluğun daha fazla olduğu kafe gibi yiyecek içecek sektörlerinde bu tarz servis kapıları kullanılmaktadır.

 

Servis Kapıları Fiyatları

Servis kapıları fiyatları kullanılacak olan mekanın kapı genişliğine göre farklı fiyatlandırılmaktadır. Ayrıca ne tarz bir servis kapısı istediğiniz de fiyatı değiştirecektir. Kapının özellikleri arttıkça fiyatlarda da artış olur. Çift kanatlı servis kapıları tek kanatlılara göre biraz daha farklı fiyatlandırılmaktadır.  Servis kapısına eklenecek olan her görselde gene aynı şekilde kapının fiyatını arttırır. Kapıda cam olmasını istiyorsanız düz bir kapı tercih etmiyorsanız biraz daha farklı fiyatlar ödemeniz gerekebilir. Servis kapıları giriş çıkışları kolaylaştırıp sizlere zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Bu yüzden servis kapısı kullanımında mutlaka fiyattan önce kendi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu şekilde daha uzun süreli olarak kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.