Pano Çit

Pano Çit


Pano Çit malzemesinin (tel çit, hasır tel, ve panel çit vb.) köşebent ve profil çerçeve içine sabitlenerek, demir direklere monte edilen bir üründür. İstenile her her ebatta üretim yapılmaktadır. Pano çit herhangi bir kamusal ya da kişisel alanlar ile spor sahaları, kortlar gibi açık aktivite alanlarını sınırlamak, korumak için yapılan çevre uygulamalarıdır.
 
Panel çit uygulamalarından biri olan pano çitler alan düzenlemelerinin yapılmasından sonra zemin ya da duvar üzerine eşit aralıklarla önceden hazırlanan köşebent çerçeve içerisine çit hasırlı veya örgü telli panolar monte edilerek yapılmaktadır.
 
Genellikle güvenlik amaçlı yapıldığı için dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Altyapı oluşturulmasından sonra şık ve değişik tasarımlarla ya da standart kalıplarla montaj işlemleri gerçekleştirilir.
 
Duvarlarla çevrili olan okullar, fabrikalar, sanayi tesisleri, site ve bahçe kenarları için uygulanacak olan çerçeveli çitler oldukça sağlamdır. Bu ürünlerin güvenli olarak kullanılması için özel montaj sistemlerinin uygulanmasını sağlayan ekibimiz destek vermektedir.

 

Pano Çit Fiyatları

Pano Çit ürünümüzün sizin isteklerinize göre, boyutlara göre değişiklik gösterir, güncel ve kesin fiyat almak için lütfen talep formunu doldurunuz veya 0216 429 00 08 dan bizleri arayabilirsiniz, tecrübeli çalışanlarımız en hızlı şekilde sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.