Panel Çit Sistemleri

Evinizin ya da iş yerinizin güzel manzarasını gri duvarlar ile örtmek yerine panel çitler kullanarak da güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Panel çitler sizlere sadece manzaranızı görme imkanı değil kolay bir taşınma ile sürekli kullanım imkanı da vermektedir. İstediğiniz zaman rahatlıkla bu panel çitleri kaldırarak farklı yerlere taşıyıp kullanmaya devam edebilirsiniz. Panel çitlerin hafif oluşu da taşıma işlemi sırasında sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

 

Neden Panel Çit Tercih Etmeli?

Panel çitler her türlü zemine kolaylıkla uygulanabilmektedir. Kolay taşınması ile de bir tercih sebebidir. Paneller halinde profillerin birbirine bağlanması ile oluşan bu çift oldukça estetik bir görüntüye sahiptir ve bahçenize yabancıların, sokak hayvanlarının girmesini önler.  Panel çitler kullanımı için tek bir tasarıma bağlı kalmanıza da gerek yoktur. Panellerin aralılarını kendiniz belirleyebilirsiniz ve farklı tarzlarda panel çit yaptırtabilirsiniz.  Ayrıca bunun dışında tüm doğal koşullara da dayanaklı olan panel çitleri uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yağmur, kar gibi durumlarda panel çitlerde herhangi bir şekilde paslanma meydana gelmez. Dayanım kuvveti oldukça yüksek malzemelerden üretilen panel çitler sizlere aynı zamanda maddi açıdan da kolaylık sağlar. Her sene çitlerinizi değiştirmek ya da onarmak zahmetinden de kurtulmuş olursunuz. Panel çiftlerin fiyat aralıkları ise sizlerin istediği mekanın zeminine ve alanına göre farklılık göstermektedir. Özellikle kullanılacak olan alan çok önemlidir. Bu duruma göre fiyatlarda farklılıklar olabilmektedir.

Single Panel Çit

Evinizin güvenliği için tercih ettiğiniz panel çitler kendi aralarında farklı model ve fonksiyonlara ayrılmaktadır.

Double Panel Çit

Panel çift modellerinden biri olan double panel çit güvenlik konusunda çok daha iyi işler çıkartmaktadır.

Dekoratif Panel Çit

Daha güzel bir görünüm ile güvenliği sağlamak için en çok dekoratif panel çit uygulaması kullanılır.

Confor Panel Çit

Daha oval ve sivri olmayan panel uçları herhangi bir tehlikeye mahal vermemek için özel olarak tasarlanmıştır.

Yüksek Güvenlik Çit

Yüksek güvenlik çitleri adından anlaşılacağı üzere yüksek güvenlikle korunması gereken bölgeler için tercih edilmektedir.

Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.