Kanatlı Kapılar

Kanatlı Kapılar


Mekanın iç ve dış özelliklerine göre kapı seçimi çok önemlidir. Özellikle hem estetik bir görünüm hem de işlevsel bir kapı için kanatlı kapıları tercih edebilirsiniz. Kanatlı kapılar sizlere zamandan tasarruf etmenizi sağlarlar. Özellikle yeme içme üzerine bir mekan için kanatlı kapı tercihi çok önemlidir. Genel olarak restoranlarda ve kafelerde kanatlı kapılar çok sık kullanılsa da özel mülkeler de de şık bir görünüm için kanatlı kapı tercihi yapılabilmektedir. Kanatlı kapılar tek kanatlı ve çift kanatlı olmak üzere ikiye ayrılmaktadırlar. Daha esteti bir görünüm için çift kanatlı kapılara çok daha fazla tercih edilir. Özellikle bar kapısı olarak adlandırılan bu çift kanatlı kapılar kolay açılma özelliğine sahiptir.

 

Çift Kanatlı Kapılar

Çift kanatlı kapılar istenilen mekana kolaylıkla monte edilir. İsterseniz direk duvara isterseniz de bir panel üzerine bu kapıları monte ettirebilirsiniz. Çift kanatlı kapıların 180 derece açılabilme özelliği vardır. Özellikle çok fazla giriş çıkışın olacağı, sirkülasyonun çok olduğu mekanlarda zamandan tasarruf için bu kapılar kullanılmaktadır. Restoranların mutfak bölümlerinde giriş çıkışı kolaylaştırmak için çift kanatlı kapılar kullanılır. Barları girişleri için de bu çift kanatlı kapılar tercih edilmektedir. 180 derecelik açı ile hareket etmesinden dolayı daima açık kalma özelliği de olan bu kapıları her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle yüksek mukavemetli malzemelerden üretildikleri için uzun yıllar boyunca herhangi bir deformasyona uğramadan bu kapıları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kanatlı kapılar poliüretandan üretildiği için de dayanımı oldukça iyidir.

 

Kanatlı Kapıların Fiyatları

Kanatlı kapıların ölçüleri sizlerin mekanına göre farklılık gösterecektir. Bu ölçülere göre de fiyatta da bazı değişiklikler olacaktır. Ayrıca kanatlı kapıda ekstra bir görsel tercih ederseniz de fiyatlandırma aratacaktır. Özellikle cam tercih fiyatı değiştirir. Kanatlı kapılar genellikle 40mm kalınlığında olmaktadır. Sizlerin isteğine göre tüm bu özelliklerde farklılıklar yapılabilmektedir. Tamamen mekanınıza uygun bir kanatlı kapı yaptırmak istiyorsanız tüm özellikleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Fakat buna göre de belli bir fiyat ödemeniz gerekecektir. Genel olarak kanatlı kapıların fiyatları sundukları kalite ile doğru orantılı olarak değişmektedir.

Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.