Helezonik Jiletli Tel

Helezonik Jiletli Tel


Yüksek koruma gerektiren  alanlar için kullanılan jiletli teller sarman halde bulunmaktadır. Genelde sınır bölgelerinde helezonik jiletli tel  kullanılmaktadır. Herhangi bir şekilde insanın ya da hayvanın bir bölgeden diğerine geçişini önlemeyi sağlar. Jiletli teller korumayı sağlasa da oldukça tehlikelidir. Özellikle büyük yaralanmalara hatta ölümlere bile sebep olabilmektedir. Bu yüzden şehir içlerinde bu tarz jiletli tel kullanımı uygun değildir. Şehir dışlarında kullanımı çok daha güvenli olacaktır. Bu tarz jiletli keskin teller sadece askeri bölgelerde, hava alanlarında, sınır korumalarında kullanılmalıdır. Özel mülkiyetlerinizin koruması için bu tarz telleri tercih ederek insanların hayatlarını riske atmamalısınız.

 

Helezonik Jiletli Tel Özellikleri

Helezonik jiletli tel düz bir tel üzerine helezonik bir bicimde sarılarak üretilmektedir. Helezonik jiletli tellerin ucunda bulunan bıçaklar son derece keskindir. Bu tellere hiçbir şekilde zarar veremezsiniz. Makas ile kesmeye çalıştığında tellerdeki bıçaklar buna engel olur. Aynı zamanda tellerden tırmanmaya kalktığınızda da büyük zarar göreceksinizdir. Helezonik jiletli teller oldukça tehlikelidir bu yüzden de şehir içlerinde kullanılması hayvanlara ve insanlara zarar verebilir. Helezonik jiletli tel köylerde tarlaların korunması için kullanılmaktadır. Özellikle yabani hayvanların tahıllara zarar vermemesi için bu tarz teller çok sık tercih edilir. Ayrıca ormanlarda da bu tellere rastlamak mümkündür.

 

Helezonik Jiletli Tel Fiyatları

Helezonik jiletli tel kullanımı için belirli bir fiyat aralığı yoktur ve  telin kullanılacağı alnın büyüklüğüne göre fiyatlandırması da farklılık göstermektedir. Özellikle çok geniş alanlarda bu teli kullanacaksanız fiyatlandırma yüksek olacaktır. Helezonik jiletli tel boyu da fiyatlandırmada önemlidir. Kaç cm yükseklikte bir tel kullanacağınız ve uzunluğunun da ne kadar olacağı fiyatı belirler. Helezonik jiletli tel kullanımını mümkün olduğunca gerçekten korunması gereken bölgelerde kullanmayı tercih etmelisiniz. Aksi taktir de yaralanmalar ve hatta ölümlere bile sebebiyet verebilirsiniz. Helezonik jiletli tel yüksek bir koruma alanı oluşturmanıza yardımcı olsa bile istemeden insanlara zarar verebilirsiniz. Bu yüzden şehir içi kullanımı yerine insanlardan uzak bölgelerde kullanılması daha iyi olacaktır. Helezonik jiletli tel isteğinize göre uzunluk ve genişlik olarak da özel olarak üretilebilmektedir.

Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.