Gençler Tel Çit Sistemleri olarak;

16 yıllık ürün, uygulama bilgisi ve tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin; Panel Çit, Çim Çit, Tel Çit, Jiletli Tel, Açık Ve Kapalı Spor Sahaları, Basketbol Sahaları, Tenis Kortları, Voleybol Sahaları, Kapı Sistemleri, Ferforje Sistemleri ve Trapez Çit Tel Uygulamaları ürün yelpazemizde yer alan başlıca ürünlerdir. Ürünlerimiz her iklim koşulunda kullanabilen, korozyona uğramayan, uzun ömürlü ve çevre dostu ürünlerdir. Siz değerli müşterilerimize ürün ve montaj destekli olarak hizmet vermekteyiz.

Türkiye genelinde birçok kapsamlı ve başarılı projeye imza attık. Sektör de kendimize saygın bir yer edinerek, kurulduğumuz günden bugüne işçilik kalitesini ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı ilke edindik. Öncelikli amacımız sektörde çıtayı daha da yükseğe taşıyarak, daha fazla projeye imza atmak. Firmamız kurumsallaşma adına yaptığı çalışmaları daha da hızlandırmış, bu yolda birçok değişiklik ve strateji de belirlemiştir.

Sayılarla biz

869
tamamlanan proje
969
devam eden proje
1420
mutlu müşteri

Gençler Tel Çit Sistemleri olarak referanslarımıza gün geçtikçe yeni firmalar, isimler eklenmektedir. Birçok kurumsal firma malzeme, işçilik ve süre konularında firmamızdan ve hizmet kalitemizden memnun kaldıkları için uzun yıllardır firmamızı tercih etmektedirler.

Firmamızda müşteriyi bilgilendirmek en önem verdiğimiz konulardan biridir. Bunun sebebi ise müşteri neye neden para harcadığını bilsin ve yapılan işten, malzemeden memnun kalsın isteriz. Bizim için kaliteli hizmet vermek para kazanmaktan önce gelir.

Güçlü altyapımız, bilgi birikimimiz, deneyimli personel ve ekiplerimizle tamamlanmış veya devam eden projelerde yer alarak sizlere ekonomik ve kaliteli ürünler sunmaktayız.

Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.