Galvaniz Örgü Teli

Galvaniz Örgü Teli


Galvaniz örgü teli etrafınızda sıklıkla gördüğünüz klasik bir teldir. Örgü halinde oluşturulan bu tel görüntünün engellenmemesini sağlarken aynı zamanda güvenliğinizi de sağlayacaktır. Kafes tel olarak da adlandırılan bu tel küçük gözlerden meydana gelmektedir.  Bu gözlerin aralığı sizlerin isteğine göre farklılık gösterebilir. İstediğiniz boyutlarda ve seçeneklerde galvaniz örgü teli sipariş edebilirsiniz. Galvaniz örgü tellerini istediniz zemine rahatlıkla uygulayabilirsiniz. İstersiniz toprak zemin olsun isterseniz beton zemin olsun galvaniz örgü teli rahatlıkla montaj edebilirsiniz.

Galvaniz Örgü Teli Özellikleri

Galvaniz örgü teli yüksek mukavemete sahip malzemelerden özel olarak üretilmiştir. Özellikle paslanmaz çelikten üretilmiş olması kötü hava koşullarında bile örgü telin zarar görmemesini sağlar. Ayrıca PVC kaplama sayesinde de oksitlenme gibi bir problem ile karşılaşmazsınız. Yüksek mukavemet olanağı veren bu galvaniz örgü teli uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Galvaniz örgü tellerinin üretimi sırasında daha da mukavemetli olabilmesi için her 45 cm de bir destek verilmektedir. Bu destekler sayesinde telde hiçbir şekilde yamulma ve kırılma gibi problemler ile karşılaşılmaz. Bu şekilde galvaniz örgü teli rahatlıkla uzun seneler boyunca deformasyona uğramamış bir şekilde kullanabilirsiniz.

Galvaniz Örgü Tel Fiyatları

Galvaniz örgü telleri seçeceğiniz özelliklere göre farklılık gösterecektir. Eğer telin üzerinin PVC kaplı olmasını tercih ederseniz fiyatta farklılıklar olacaktır. Aynı şekilde örgü tel üzerine dikenli tel ilavesi yaptırdığınızda da fiyatlar değişecektir. Sadecegalvaniz örgü tel kullanımı için de sizlere sunulan fiyatlar kalite ile doğru orantılı olacaktır. Galvaniz örgü telde kullanılacak olan tel miktarı, telin uzunluğu ve genişliği de fiyat için oldukça önemli bir faktördür. Asıl fiyatı kullanılacak olan telin miktarı belirlemektedir. Galvaniz örgü teli mekanlarınızda rahatlıkla kullanarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Bu tel genellikle park ve bahçelerde, oyun alanlarında çok daha sık kullanılmaktadır. Özellikle basketbol, futbol ve voleybol sahalarının etrafı bu teller ile kaplanır. Daha uzun süreli dayanıklı olması için PVC kaplamalı modelini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde teliniz hiçbir şekilde kötü hava koşullarından etkilenmez ve size uzun süreli bir kullanım imkanı verecektir.

Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.