Çim Çit

Çim Çit


Modern görünümü ile mekanlara şıklık kazandıran çim çit, dekoratif bir görüntü için çok sık tercih edilmektedir. Sadece şık bir görünüm değil aynı zamanda oldukça dayanıklı bir çit türüdür. Çitin yapımında kullanılan PVC kaplama sayesinde kötü hava koşullarında bile hiçbir şekilde oksitlenme ve paslan sorunu ile karşılaşmazsınız. Bu şekilde uzun yıllar boyunca çim çit kullanabilirsiniz. Çim çiti isterseniz iç mekanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. İç mekanlarınıza doğal bir görünüm havası katmak için çim çit tercih edebilirsiniz. Suni bir görüntüye sahip olan çim çit sadece duvarlara, tellere uygun bir biçimde üretilmektedir. Zemin mekanlarda bu kaplama şekli kullanılmaz.

 

Çim Çit Yapısı

Çim çit yapay malzemelerden üretilse de oldukça mukavemetlidir. Özellikle kullanılan kaplama malzemesi sayesinde yanma, dökülme, solma gibi problemler yaşanmaz. Bu yüzden uzun yıllar boyunca çim çit kullanabilirsiniz. Ayrıca bu yapay çim paslanmaz çim üzerine sarılır. Bu şekilde de yağmur ve karlı havalarda çite hiçbir şekilde zarar gelmez. Çim çit oldukça geniş bir kullanım alanın sahiptir. Bu malzeme ile isterseniz evinizin dış yüzeyini bile kaplatabilmeniz mümkündür. Çim çit, mekanların duvar kaplamasında, örgü tellerin kaplamasında, teraslarda, havuz çevrelerinde gibi pek çok alanda dekoratif amaçlı kullanılır.

 

Doğal Bir Görünüm İçin Çim Çit

Çim çit kullanımı genellikle dekoratif amaçlar ile mekanlarda kullanılmaktadır. Çim çit gerçek çim gibi sürekli olarak bakım istemez. Bu çim çit dökülme yapmaz, renginde herhangi bir değişiklik solma olmaz. Bu şekilde bakım yapmadan rahat rahat çim çitinizi uzun yıllarca kullanabilirsiniz. Sadece dekoratif bir amaç için değil aynı zamanda bu çim çit sizin mahremiyetinizi de sağlayacaktır. Sık dokuma şekli sayesinde dışarıdan hiçbir şekilde başkaları bahçenizi göremez. Ayrıca dışarıdan kimse bahçenize tırmanamaz. Sokak hayvanları da bahçenize giremez. Bu şekilde dekoratif bir görünüm oluştururken aynı zamanda güvenliğinizi de sağlamış olacaksınızdır. Çim çit yapı fiyatlandırmaları da kalitesi ile doğru orantılıdır. Kullanılan malzemelere uygun bir şekilde fiyatlandırma yapılmaktadır. Uygun fiyatlara hem güvenliğinizi sağlayıp hem de dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz.

Çim Örgü Tel
Ürün Cinsi Göz Aralığı Tel Kalınlığı (mm) Yükseklik (cm) Rulo Uzunluğu (m)
Sıcak daldırma galvaniz üzeri PVC kaplı 40x40 1.60 mm Galvaniz tel üzeri 0.1 mm pvc kalınlık 80 cm 10 m
100 cm
120 cm
150 cm
200 cm
Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.