Çim Çit Saksı

Çim Çit Saksı


Modern tarzı ve doğal görünüm ile çim çit saksılar günümüzde çok fazla ilgi görmektedir. Özellikle mimari açıdan oldukça hoş bir görünüm oluşturan bu çim çit saksılar dayanım yönünden de sizleri memnun edecektir. Doğal çim görüntüsü ile bu saksıları her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Evlerinizin bahçelerinde, iş yerinizin bahçesinde, havuz kenarlarında, duvar kaplamalarında çim çit saksı kullanabilirsiniz. Çim çit saksıların en güzel özelliği her mevsim sizlere yeşil bir görünüm sunmasıdır. Hiçbir şekilde renginde bir solma ve değişiklik gerçekleşmez. Bu yüzden normal çim alanlara nazaran çim çit alanlar çok daha fazla tercih edilmektedir. Özellikle spor alanlarında çim çitlere sık sık rastlayabilirsiniz.

Çim Çit Saksı Özellikleri

Çim çit saksılar hoş görünümü dışında oldukça yüksek mukavemetli malzemelerden üretilmiştir. Bu şekilde sizlerin daha uzun süreli olarak çim çit kullanımı sağlanır. Çim çit saksı UV ışınlarından özel olarak korunması için farklı materyallerden üretilmiştir. Aynı zamanda paslanmaz çelik teller üzerine sarılarak oluşturulur. PVC koruması sayesinde de oldukça uzun süreli tüm hava koşullarına rağmen dayanım sağlayan bir yapıdır. Çim çit saksı modellerini seçerken isterseniz farklı yaprak tercihlerinde de bulunabilirsiniz. Kendi zevkinize göre çim çit saksı seçebilirsiniz. Özellikle bahçe girişlerinde bu tarz saksılar ile oldukça şık görünümüler oluşturabilirsiniz.  Dekoratif amaçlı kullanılan bu çim çit saksı modellerini sadece dış mekanlarda değil aynı zamanda evinizin içinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yapay çimlerden oluşan bu doğal görünümü için ekstra bir bakım uygulamanıza da gerek yoktur.

Çim Çit Saksı Fiyatları

Özellikle çevre düzenlemeleri için sık sık tercih edilen çim çit saksılar dayanımı yüksek olduğu için fiyatlandırmaları da bu yöndedir. Uygun fiyatlara bahçe düzenlemesi yapmak için bu tarz çim çit saksılar kullanabilirsiniz. Çim çit saksı üretiminde paslanmaz çelik kullanıldığı için kısa sürede herhangi bir deformasyona uğrama durumu ile karşılaşmazsınız. Uzun süreler boyunca bu dekoratif görüntüyü kullanabilirsiniz. Ayrıca kötü hava koşullarında bile herhangi bir şekilde çim çit saksılarda bozulma, paslanma ve yıpranma olmaz. Rengi aynı şekilde kalır ve doğal görünümü hiçbir şekilde bozulmaz.

Çim Örgü Tel
Ürün Cinsi Göz Aralığı Tel Kalınlığı (mm) Yükseklik (cm) Rulo Uzunluğu (m)
Sıcak daldırma galvaniz üzeri PVC kaplı 40x40 1.60 mm Galvaniz tel üzeri 0.1 mm pvc kalınlık 80 cm 10 m
100 cm
120 cm
150 cm
200 cm
Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.