Çim Çit Konteyner

Çim Çit Konteyner


Konteynerlerin kötü görünümünü ortadan kaldırmak için üretilen çim çit konteynerler oldukça dekoratif bir görünümdedir. Çim çit konteyner ile bahçenizin doğallığını bozmadan hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz. Çim çit konteyner yapay çimlerin saçaklandırılması ile oluşturulduğu için oldukça dayanıklıdır. Renginde hiçbir şekilde bir solma meydana gelmez, UV  ışıklarına karşı dayanıklıdır. Ayrıca yağmur, kar gibi kötü hava koşullarında da çim çit konteynere bir şey olmaz. Oldukça yüksek mukavemetli malzemelerden üretildiği için dayanımı son derece iyidir.

Çim Çit Konteyner Kullanım Alanları

Çim çit konteynerleri dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evinizin ya da iş yerinizin bahçesinde, yol kenarlarında, parklarda, sanayi bölgelerinde, okullarda, restoran ve otellerde kullanabilirsiniz. Çim çit konteyner oldukça dekoratif ve doğal bir görünüme sahip olduğu için özellikle şehir içlerinde oldukça güzel durmaktadır. Kötü metal görünümlü çöp konteynerleri yerine mekanlarınızda çim çit konteynerleri kullanarak çok daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çim Çit Konteyner Özellikleri

Çim çit konteynerlerin boyutları farklılık gösterir. İstediğiniz boyutta konteyner tercih edebilirsiniz. Ayrıca çim çit konteyner çift sarımlı teller üzerine saçaklandırılmış çimlerden meydana gelmektedir. Bu teller paslanmaz çelikten üretilir ve hiçbir şekilde oksitlenme yaşanmaz. Özellikle PVC kaplaması sayesinde çim çit konteyner en kötü hava koşullarından bile etkilenmez. Sizlere uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sağlar. Aynı zamanda herhangi bir şekilde bakım da gerektirmez. Çimler yapay olduğu için bakıma gerek yoktur. Çimlerin renklerinde ve yapısında da hiçbir değişiklik olmaz uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kalacaktır. Çim çit konteyner ateşe ve darbelere son derece dayanaklıdır. Yanmaz yapısı sayesinde en sıcak ortamlarda bile çim çit konteyneri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca çim çit konteynerler çevreye dost malzemelerden üretildiği için de herhangi bir şekilde etrafa karbon salınımı olmaz. İsteğinize göre çim çit konteynerlerdeki kaplama ürününü de çıkarabilme imkanınız vardır. Rulo halinde sarılı çim çitin sarılması oluşan konteynerlerden bu rulo çim çiti çıkarabilirsiniz. Dayanımı çok yüksek olan bu çim çit konteynerler bulunduğu ortam ile bütünlük sağlar, doğal görünümü ile sizlere huzur verir.

Çim Örgü Tel
Ürün Cinsi Göz Aralığı Tel Kalınlığı (mm) Yükseklik (cm) Rulo Uzunluğu (m)
Sıcak daldırma galvaniz üzeri PVC kaplı 40x40 1.60 mm Galvaniz tel üzeri 0.1 mm pvc kalınlık 80 cm 10 m
100 cm
120 cm
150 cm
200 cm
Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.