Çim Çit Kaplama

Çim Çit Kaplama


Dekoratif amaçla kullanılan çim çit kaplamalar her alana rahatlıkla uygulanabilmektedir. Özellikle evlerinizin bahçe duvarına daha doğal bir görünüm oluşturması için çim kaplama yaptırabilirsiniz. Bu şekilde daha hoş bir görüntüye sahip olacaksınızdır. Özel mekânlar, kafeteryalar, oteller günümüzde sık sık bu tarz çim çit kaplama kullanmaktadırlar. Bu çit yapı oldukça estetik gözükmesinin yanı sıra aynı zamanda oldukça sağlam ve kullanışlıdır da. Suni çim görüntüye sahip olan bu çitleri hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mekânlarınızı çim çit kaplama ile daha sıcak ve doğal bir hale getirebilirsiniz.

 

Çim Çit Kaplama Özellikleri

Çim çit kaplamalar özellikle dayanımı yüksek olsun diye paslanmaz çelik üzerine sarılmaktadır. Bu şekilde yağmur ve kar yağışlarından çim çitleriniz etkilenmez ve paslanma görülmez. Ayrıca üzeri PVC kaplama ile kaplanmaktadır. Bu şekilde çim çitinizin dayanımı arttırılmış olur. Aynı zamanda hiçbir şekilde çim çitlerde sararma, solma ve dökülme de gerçekleşmez. Uzun yıllar boyunca rahatlıkla çim çitleri gönül rahatlığı ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Çim çit kaplama sizlere hem dekoratif bir görüntü sağlar hem de dayanıklı, uzun süreli kullanım imkanı sunar. Çim çit kaplama genellikle spor alanlarında ve park, bahçe gibi alanlarda doğal görünümün tamamlayıcısı olarak çok fazla tercih edilmektedir. Bunun dışında havuz çevrelerine, kafelere, ev bahçelerine de rahatlıkla çim çit uygulanabilir. Çim çit uygulaması ile mahremiyet de sağlayabilirsiniz. Dışarından bahçenizi kimse göremez ve sokak hayvanları da bahçenize giremez.

 

Çim Çit Kaplama Avantajları

Çim çitini en büyük avantajı güzel ve doğal bir görünüme sahip olmasıdır. Bu çitin fiyatlandırması da gene görünümü ve kalitesi ile doğru orantılıdır. Uygun fiyatlara evinizde doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca sık bir dokuya sahip olan bu çit bahçenizin dışarıdan gözükmesini de engeller. Bu şekilde hem doğal, dekoratif bir görüntü oluştururken hem de özel alanınızı korumuş olacaksınız. Çim çit kaplama dayanımı yüksek malzemeler kullanılarak üretildiği için de uzun süreli kullanım imkanı verir. Sürekli olarak çit yaptırma masrafından da böylelikle kurtulmuş olursunuz.

Çim Örgü Tel
Ürün Cinsi Göz Aralığı Tel Kalınlığı (mm) Yükseklik (cm) Rulo Uzunluğu (m)
Sıcak daldırma galvaniz üzeri PVC kaplı 40x40 1.60 mm Galvaniz tel üzeri 0.1 mm pvc kalınlık 80 cm 10 m
100 cm
120 cm
150 cm
200 cm
Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.