Çim Çit Duvar

Çim Çit Duvar


Çim çit duvar yeşil alanlarınız ile bütünlük sağlayacak bir sistemdir. Özellikle mimari açıdan evinizin, iş yerinizin tamamlayıcısı olacaktır. Çim çit duvar yapay çimler kullanılarak bahçe duvarlarının kaplanması işlemidir. Bu şekilde yerdeki çim zemin ile oldukça uyumlu bir görüntü ortaya çıkar. Çim çit duvar doğal çime benzerliği ve renginin yeşil tonunun güzelliği ile oldukça doğal bir görünüm ortaya koyar. Çim çit duvar kullanımı ile oldukça doğal görünümler oluşturabilirsiniz. Sadece görünümü ile değil aynı zamanda çim çit duvar dayanımı ile de oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Yüksek dayanımı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanımı sağlayabilirsiniz. Özellikle çim çit duvar da herhangi bir şekilde renginde solma gerçekleşmez, yanma görülmez. PVC kaplama olduğu için kötü hava koşullarında bile dayanımını göstermeye devam eder.

Çim Çit Duvar Kullanım Yerleri

Çim çit duvar evinizin bahçesinde, restoranlarda, otellerde, yol kenarlarında, bina dış cephelerinde, parklar da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Özellikle çok yoğun bir iş hayatınız var ise ve evinizin bahçesi ile ilgilenecek vaktiniz yoksa çim çit kaplamaları tercih edebilirsiniz. Çim çit kaplamalar hiçbir şekilde bakım gerektirmez. Doğal görünümü ile her zaman bakım yapılmış gibidir. Çim çit duvar sadece doğal ve estetik bir görünüm için değil aynı zamanda güvenlik için de tercih edilir. Bu duvar sayesinde dışarıdan hiçbir şekilde bahçenize insanlar ya da sokak hayvanları giremez. Ayrıca sık çim dokusu sayesinde dışarıdan da kimse sizi göremez. Mahremiyetinizi bu şekilde korumuş olursunuz.

Çim Çit Duvar Özellikleri

Çim çit kaplama paslanmaz çelik üzerine gerçekleştirilir ve daha sonra duvara kaplanır. Paslanmaz çelik malzeme sayesinde yağmur ve karda bile uzun süreli olarak dayanım gösterir. Ayrıca çim çit duvar UV ışınlarına karşı korumalıdır hiçbir şekilde renginde solma ve bozulma olmaz.  Yağmurlu havalardan sonra herhangi bir şekilde koku yapmaz. PVC kaplama sayesinde uzun ömürlüdür. Çim çit duvar sizlere dekoratif bir görüntüyü uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde sunmaktadır. Çim çit duvarı istediğiniz her dış mekanda rahatlıkla uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Çim Örgü Tel
Ürün Cinsi Göz Aralığı Tel Kalınlığı (mm) Yükseklik (cm) Rulo Uzunluğu (m)
Sıcak daldırma galvaniz üzeri PVC kaplı 40x40 1.60 mm Galvaniz tel üzeri 0.1 mm pvc kalınlık 80 cm 10 m
100 cm
120 cm
150 cm
200 cm
Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.