Boru Direkli Tel Çit

Boru Direkli Tel Çit


Genellikle bu teller yol kenarlarında ve ormanların etrafını çevrelemek için çok sık kullanılmaktadır. Özel alanlarınız için de boru direkli tel çit kullanabilirsiniz. Yüksek mukavemete sahip olan bu teller sayesinde uzun yıllar boyunca güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Boru direkli tel çit alımlarınızda mutlaka uygun standartlara TSE ye göre üretilip üretilmediğini kontrol etmelisiniz. Boru direkli tel çit de örgü teller kullanılmaktadır ve bu örgü teller arasında borular belli mesafelerde yerleştirilir. Örgü teller Boru direkler etrafına sarılarak sağlamlaştırılır. Aynı zamanda bu boru direkli tel çitleri her türlü zemine kolaylıkla monte edebilirsiniz. İster toprak zemin olsun ister beton zemin fark etmeksizin montajını gerçekleştirebilirsiniz. Montaj işlemleri de oldukça kolaydır.  Eğimli yüzeylere bile kolaylıkla bu bor direkli tel çitlerin montajını yapabilirsiniz.

Boru Direkli Tel Çit Özellikleri

Boru direkli tel çit sizlere en uzun süreli kullanımı sunacaktır. Üstelik çok fazla ekonomik açıdan da bir maliyeti yoktur. Uygun fiyatlara kaliteli bir güvenlik sistemi oluşturabilirsiniz. Mukavemetli malzemelerin kullanılması ile sizlere uzun ömürlü bir güvenlik sağlayan boru direkli tel çitlerin telleri örgüdür. Bu şekilde manzaranızdan taviz vermeden de güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda boru üzerinde PVC kaplama vardır bu da boruların hiçbir şekilde oksitlenmemesini sağlar. Bu PVC kaplamayı isteğe göre yaptırabilirsiniz. Yüksek mukavemet sağlayan bu boru direkli tel çit uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Ayrıca kullanılan borular çitin çok daha sağlam olmasını sağlar. Ne kadar süre geçerse geçsin hiçbir şekilde bu boru malzeme de bir deformasyon olmaz. Özellikle bu direkler örgüye sağlamlık kazandırır ve telin dik durmasını sağlar. Ayrıca paslanmaz çelikten üretilmiş olması da boruların hiçbir şekilde zarar görmeden kullanılmasını sağlar.

Boru Direkli Tel Çit Özellikleri

Boruların yerleştirilme sıklığı maliyeti arttıracaktır. Bu çiti nerede kullanacağınıza göre değişiklik gösterir. Eğer kullanım yağacağınız alan çok büyük değil ise az maliyetle ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Boru direkli tel çit kullanımı ile evinizin, iş yerinizin güvenliğini çok ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sadece özel bahçelerinizde de bu çiti kullanabilirsiniz.

Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.