Beton Direkli Tel Çit

Beton Direkli Tel Çit


Belli bir alanın güvenliğinin sağlanması için beton direkli tel çit kullanılmaktadır. Genellikle bu teller yol kenarlarında ve ormanların etrafını çevrelemek için çok sık kullanılmaktadır. Beton direkli tel çit kullanımını park ve bahçelerinizde de tercih edebilirsiniz. Beton direkli tel çit alımlarınızda mutlaka uygun standartlara göre üretilip üretilmediğini kontrol etmelisiniz. Beton direkli tel çitler de örgü teller kullanılmaktadır. Örgü teller beton direkler etrafına sarılarak sağlamlaştırılır. Bu beton direkli tel çitleri istediğiniz her türlü zeminde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca beton direkli teller oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Toprak zeminlerde bile rahatlıkla kullanılabilmektedir. İsterseniz bu beton direkli tel çitleri düz olmayan zeminlerde bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Beton Direkli Tel Çit Özellikleri

Bu beton direkli tel çit yüksek mukavemete sahip malzemelerden özel olarak üretilmiştir. Özellikle örgü tellerin paslanmaz çelikten üretilmiş olması kötü hava koşullarında bile bu  telin zarar görmemesini sağlar. Ayrıca PVC kaplama sayesinde de oksitlenme gibi bir problem ile karşılaşmazsınız. Bu PVC kaplamayı isteğe göre yaptırabilirsiniz. Yüksek mukavemet sağlayan bu beton direkli tel çit uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Ayrıca kullanılan beton direkler çitin çok daha sağlam olmasını sağlar. Ne kadar süre geçerse geçsin hiçbir şekilde bu beton malzeme de bir deformasyon olmaz. Özellikle bu direkler örgüye sağlamlık kazandırır ve telin dik durmasını sağlar. Beton direkli tel çit sizlere en uzun süreli kullanımı sunacaktır. Üstelik çok fazla ekonomik açıdan da bir maliyeti yoktur. Uygun fiyatlara kaliteli bir güvenlik sistemi oluşturabilirsiniz.

Beton Direkli Tel Çit Fiyatlandırması

Beton direkli tel çitin fiyatlandırılması çitlerin arasında kullanılan betonların sıklığına göre ve telin miktarına göre farklılık gösterecektir. Özellikle beton sıklığı maliyeti arttıracaktır. Bu çiti nerede kullanacağınıza göre değişiklik gösterir. Eğer kullanım yağacağınız alan çok büyük değil ise az maliyetle ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Beton direkli tel çit kullanımı ile evinizin, iş yerinizin güvenliğini çok ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sadece özel mülkiyetlerde değil parka ve bahçelerde de bu beton direkli tel çiti rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.