Bahçe Çiti

Bahçe Çiti


Bahçe çiti çok hoş bir görünüme sahip olması ile doğal ortamlarınıza uyum sağlayacaktır. Özellikle ahşaptan oluşan bu çit özel mülkiyetinize farklı bir hava katacaktır. Bahçe çitleri genellikle özel mülkiyetlerde kafe ve restoranlarda çok sık kullanılmaktadır. Park ve bahçelerde de bahçe çiti kullanımı vardır. Bahçe çiti farklı renk ve modellerde olabilir. Bu renk ve modelleri kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Bahçe çiti tamamen görsel bir seçimdir. Herhangi bir şekilde evinizin güvenliğini sağlamaz. Bahçe çiti aralarından sokak hayvanları bahçenize girebilir ya da yabancılar bahçenizi görebilir.

Bahçe Çiti Özellikleri

Ahşap direklerin bir araya getirilerek ortalarından sabitlenmeleri ile oluşturulan çitlerdir. Özellikle ahşap kullanılarak doğal ortama uyumlu bir görüntü oluşturulur. Bahçe çiti seçimleriniz de kullanılan ahşaba önem vermelisiniz. Eğer uzun süreli kullanımlar elde etmek istiyorsanız mutlaka yüksek mukavemetli bir ağaçtan üretilmiş bahçe çiti tercih etmelisiniz. Bu şekilde uzun yıllar boyunca çitiniz herhangi bir şekilde deformasyona uğramayacaktır.  Bahçe çiti renklerini de kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Beyaz ve farklı renkler tercih ederek bahçenizin daha şık e hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Bahçe çiti boyutlarını da gene kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. İsterseniz görüntüyü kapatacak kadar büyük bir çit kullanabilir isterseniz daha estetik küçük boyutlarda bahçe çiti kullanabilirsiniz.

Bahçe Çiti Fiyatları

Bahçe çiti fiyatları birbirinden çok farklıdır. İstediğiniz özelliklere göre fiyatlandırmada da farklılık olacaktır. Bahçe çiti fiyatları kullanılan ahşaba göre de farklılık gösterecektir. Bahçe çiti özellikle sık ve büyük boyutlu olacak ise fiyat artış gösterecektir. Daha estetik ve küçük çit seçimleriniz de daha uygun fiyatlar ile karşılaşacaksınızdır. Ayrıca bahçe çiti alırken mutlaka uygun standartlara göre üretilip üretilmediğini de kontrol etmelisiniz. Kullanılan ahşabın türünü mutlaka öğrenmelisiniz. Bahçe çiti bahçelerde parklarda oldukça şık bir görünüm oluşturmaktadır. Bu güzel görünüm hoş renkler kullanarak sizde tamamlayabilirsiniz. Beyaz bahçe çiti kullanarak çok daha fresh bir görüntü oluşturabilirsiniz. Evinize bir köy evi havası katmak için bahçe çiti tercih edebilirsiniz. Tamamen estetik bir görünüm sunan bahçe çitlerini aynı zamanda uzun süreli olarak kullanacaksınızdır.

Gönderiliyor...

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.